Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Vakance: Frontend programmētājs

Mēs esam caballero – pilna cikla digitālā aģentūra.
Mūsu klientu vidū ir dažāda spektra ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi un finanšu institūcijas Latvijā, kā arī ārvalstīs.

caballero ir par ilgtspējīgu, turpināmu un open-source risinājumu izmantošanu. Visi mūsu īstenotie projekti ir ar mūsu pašu izstrādātu dizainu un galvenokārt balstās uz WordPress satura vadības sistēmas, kas ir pasaulē populārākā atvērtā tipa satura vadības sistēma mājaslapām.

Lai projektos nodrošinātu ātrdarbību un drošību, mēs izmantojam rūpīgi atlasītus un pārbaudītus spraudņus. Saviem klientiem vēlamies piegādāt skaistas, ērti lietojamas, standartiem atbilstošas un ilgtspējīgas mājaslapas.

Mēs meklējam kolēģus ar dažādu sagatavotības līmeni un piedāvājam iespēju strādāt gan birojā, gan attālināti.

Pienākumi

  • Izstrādāt frontend (publisko daļu) mājaslapām un web bāzētām sistēmām;
  • Veikt esošu projektu atkļūdošana un papildināšana ar jauniem skatiem un vizuālajiem blokiem.

Prasības

  • Vismaz 1 gada iepriekšēja pieredze front-end izstrādē (vismazs 10 projekti);
  • Pamatlīmeņa prasmes kādā no šiem rīkiem: Invisionapp / Sketch / Figma / XD;
  • Jāprogrammē html5 / css3 / SASS / JS;
  • Labas HTML5 un cross-browser compatibility zināšanas;
  • Prasme strādāt ar GIT ir vēlama;
  • Uz detaļām vērsts skatījums (maksimāli tuvs uzzīmētajam dizainam);
  • Regulāra izglītošanās un savu zināšanu attīstīšana.

Par priekšrocībām tiks uzskatīts:

  • Zināšanas un prasmes BEM / SCSS / GULP / Require.Js;
  • Pieredze ar WordPress;
  • UI/UX zināšanas un pieredze;
  • Dažādu efektu un pāreju (transition) iekļaušana dizainā;
  • Vue.js, react.js, angular.js zināšanas.

Piedāvājam

  • Darbu 6-10 cilvēku komandā;
  • Atalgojums no 600-1900 EUR netto + bonusi;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām;
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv