Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Vakance: Full stack web programmētājs

caballero ir par ilgtspējīgu, turpināmu un open-source risinājumu izmantošanu. Visi mūsu izstrādātie projekti ir ar mūsu pašu izstrādātu dizainu un galvenokārt balstās uz WordPress satura vadības sistēmas. Saviem klientiem vēlamies piegādāt skaistas, ērti lietojamas, standartiem atbilstošas un ilgtspējīgas mājaslapas.

Mēs meklējam kolēģus ar dažādu sagatavotības līmeni un piedāvājam iespēju strādāt gan birojā, gan attālināti. Tāpat, piedāvājam arī prakses iespējas.

Pienākumi

  • Jāstrādā pie projektu frontend un backend izstrādes;
  • Jādeleģē uzdevumi kolēģiem un jāseko līdzi darbu gaitai;
  • Jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • Jāpalīdz optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Prasmes PHP, OOP, SQL, HTML, CSS, AJAX, Laravel, GIT, composer, ;
  • Zināšanas un pieredze kādā no JS ietvariem: vue.js, react.js, angular.js, node.js;
  • Zināšanas par WordPress struktūru un tā piedāvātajām iespējām;
  • Zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Zināšanas par drošību un ātrdarbību;
  • Vēlamas DevOps zināšanas;
  • Iemaņas strādāt ar dažādiem API (FB, Google, etc.).

Piedāvājam

  • Darbu 6-10 cilvēku komandā;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām;
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv