Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Vakance: WordPress / PHP programmētājs

Mēs esam caballero – pilna cikla digitālā aģentūra.
Mūsu klientu vidū ir dažāda spektra ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi un finanšu institūcijas Latvijā, kā arī ārvalstīs.

caballero ir par ilgtspējīgu, turpināmu un open-source risinājumu izmantošanu. Visi mūsu īstenotie projekti ir ar mūsu pašu izstrādātu dizainu un galvenokārt balstās uz WordPress satura vadības sistēmas, kas ir pasaulē populārākā atvērtā tipa satura vadības sistēma mājaslapām.

Lai projektos nodrošinātu ātrdarbību un drošību, mēs izmantojam rūpīgi atlasītus un pārbaudītus spraudņus. Saviem klientiem vēlamies piegādāt skaistas, ērti lietojamas, standartiem atbilstošas un ilgtspējīgas mājaslapas.

Mēs meklējam kolēģus ar dažādu sagatavotības līmeni un piedāvājam iespēju strādāt gan birojā, gan attālināti.

Pienākumi

  • Izstrādāt custom design projektus, kas balstīti uz WordPress, WooCommerce, ACF un Metabox;
  • Izstrādāt projektus, neizmantojot gatavas / pirktas dizaina tēmas;
  • Ieviest papildinājumus un apkopes darbus esošiem projektiem;
  • Palīdzēt optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WordPress (vismaz 5 izstrādāti projekti);
  • Prasme strādāt ar ACF / Metabox, nestrādājot ar builderiem (visual composer, WP bakery, elementor utml.)
  • PHP, OOP, SQL, HTML, JS, GIT, composer prasmes;
  • Vēlamas padziļinātas zināšanas par WP struktūru un tā piedāvātajām iespējām;
  • Vēlamas zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas kādos no populārākajiem PHP / JS frameworkiem;
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta spēja veidot jaunus spraudņu un papildināt spraudņu funkcionalitāti.

Piedāvājam

  • Darbu ~10 cilvēku komandā;
  • Atalgojumu, kas atkarīgs no sagatavotības līmeņa: 1200-2800 EUR netto (uz rokas);
  • Darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā vai darbu attālināti;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām;
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv