Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Vakance: PHP / WordPress programmētājs

Mēs esam caballero – pilna cikla digitālā aģentūra.
Mūsu klientu vidū ir dažāda spektra ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi un finanšu institūcijas Latvijā, kā arī ārzemēs.

caballero ir par ilgtspējīgu, turpināmu un open-source risinājumu izmantošanu. Visi mūsu izstrādātie projekti ir ar mūsu pašu izstrādātu dizainu un galvenokārt balstās uz WordPress satura vadības sistēmas, kas ir pasaulē populārākā atvērtā tipa satura vadības sistēma mājaslapām.

Lai projektos nodrošinātu ātrdarbību un drošību, mēs izmantojam rūpīgi atlasītus un pārbaudītus spraudņus. Saviem klientiem vēlamies piegādāt skaistas, ērti lietojamas, standartiem atbilstošas un ilgtspējīgas mājaslapas.

Mēs meklējam kolēģus ar dažādu sagatavotības līmeni un piedāvājam iespēju strādāt gan birojā, gan attālināti. Tāpat, piedāvājam arī prakses iespējas.

Pienākumi

  • Jāizstrādā backend jauniem projektiem (jāievēro vadlīnijas);
  • Jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • Jāveido jauni spraudņi, jāveic izmaiņas esošos
  • Jāpalīdz optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WordPress;
  • Prasmes PHP, OOP, SQL, HTML, JS, GIT, composer;
  • Vēlamas padziļinātas zināšanas par WP struktūru un tā piedāvātajām iespējām;
  • Pamata zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību.

Piedāvājam

  • Darbu 6-10 cilvēku komandā;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām;
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv