Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

caballero ir radoša aģentūra, kas veic digitālu projektu izstrādi jau 8 gadus un tirgū darbojas ar vairākiem zīmoliem.
Saviem klientiem mēs nodrošinām koncepta radīšanu, dizaina izstrādi, programmēšanu, atkļūdošanu, konsultācijas un uzturēšanu vai arī tikai konkrētus izstrādes etapus.

Visbiežāk, vietējiem un ārzemju uzņēmumiem, mēs izstrādājam korporatīvas mājaslapas, bet nereti arī reklāmas kampaņu lapas, sociālo tīklu aplikācijas, e-komercijas projektus, sludinājumu un ziņu portālus.

Vakance: IT / WEB projektu vadītājs

Pienākumi

– Komunikācija ar klientiem / piegādātājiem / 3. pusēm

– Komunikācija ar komandas dalībniekiem

– Uzdevumu formulēšana un definēšana projektu vadības sistēmā, to pārvaldīšana

– Satura ievade mājaslapās

– Mājaslapu testēšana

– Bugs / problēmu definešana un to uzdošana komandas dalībniekiem

Prasības

  1. Sagaidām ka Tu esi racionāls, pragmatisks, strukturēts

  2. Vispārīga izpratne par web tehnoloģijām (mājaslapām un digitālo mārketingu)

  3. Labas komunikācijas prasmes angļu un latviešu valodā

  4. Vēlme augt profesionāli un attīstīties IT projektu vadībā

Piedāvājam

  • darbu nelielā, saliedētā komandā, atsaucīgus kolēģus
  • biroju Rīgā vai darbu attālināti
  • vietējā mēroga un starptautiskus projektus
  • pieredzei atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.
  • Atalgojumu: 800-1300 (gross) + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem;
  • Mūsdienīgu datoru
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām.

CV / dzīves gājumu sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv