Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Vakance: IT / WEB projektu vadītājs

Pienākumi

  • Jāapkopo klienta biznesa prasības;
  • Jāplāno programmētāju un dizainera darba plūsma (jādefinē uzdevumi un jāplāno sprinti);
  • Jāspēj realizēt projektu iekļaujoties laikā un budžetā;
  • Jāspēj sekot līdzi izstrādes gaitai un komunicēt to klientam un vadībai;
  • Jātestē un jāpārliecinās par piegādātā produkta kvalitāti;
  • Regulāri jāapkopo informācija par paša un komandas paveikto;
  • Kopā ar komandu jāanalizē un jāuzlabo izstrādes procesi;

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze projektu plānošanā;
  • Izpratne un interese par web izstrādi un izstrādes procesiem;
  • Spēja būt organizētam un strukturētam;
  • Pieredze pielietot projektu plānošanas rīkus;
  • Labas komunikācijas spējas (rakstība un saruna);
  • Vēlamas labas latviešu un angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Vēlme mācīties un attīstīties.

Piedāvājam

  • Atalgojumu:
    • Junior: līdz 600 eur netto
    • Med-level: 600 līdz 1000 eur netto
    • Senior: 1000-1600 eur netto
    • + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem;
  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Mūsdienīgu datoru un telefonu;
  • Darbu ar zināmiem zīmoliem kā arī vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības iepriekš vienojoties);
  • Komandas pasākumus;
  • Iespēju doties uz apmācībām, konferencēm, semināriem;
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām.

CV / dzīves gājumu sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv